Formularz kontaktowy- porada

Szanowni Państwo, w dobie nowych technologii moja  Kancelaria „Prawo i Nieruchomości”  proponuje nowoczesne formy kontaktu niezależnie od miejsca z którego Państwo piszą. Porada prawna prawnika online będzie rzetelna i szybka. Także w takich lokalizacjach jak Warszawa, Gdańsk, Kraków czy Wrocław.
Dodatkowo, z uwagi na oszczędność czasu i środków jest ona bardzo przystępna cenowo.
Po wcześniejszym ustaleniu zakresu porady realizuję także porady telefoniczne. Ceny w zależności od zakresu analizy i przesłanego materiału do sprawdzenia.
Porada prawna online z terenu Warszawy, Lublina, Łodzi czy Siedlec jest doskonałym pomysłem dla osób które cenią sobie swój czas i oczekują szybkiej porady.
W sprawach dotyczących prawa rodzinnego i nieruchomości w szczególności ubezwłasnowolnienia , najmu lokali, a także spraw spadkowych, rodzinnych lub nieruchomości  zapraszam do kontaktu .
1.Aby skorzystać z porady prawnej proszę o wskazanie problemu który należny rozstrzygnąć poprzez: kontakt@dnradcaprawny.pl Zazwyczaj opis problemu wystarczy aby rozstrzygnąć sprawę.
2.W ciągu 12 godzin skontaktuję się z państwem przedstawiając wycenę oraz ewentualne uwagi w sprawie.
3.Następnie dokonują Państwo przelewu na wskazany numer konta a ja przystępuję do pracy. W chwili gdy wynagrodzenie zostaje zaksięgowane na moim koncie przekazuję Państwu opinię na zadany temat.
4.Każda przekazana sprawa w zakresu porady online jest traktowana jak każda inna w której Klienci zwracają się do Kancelarii. Do każdej sprawy podchodzę z dużą atencją i zaangażowaniem i możecie być Państwo pewni, że usługa będzie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami jakimi cechuje się zawód zaufania publicznego jakim jest radca prawny.
Kancelaria Radcy Prawnego „Prawo i Nieruchomości” Dominik Nowak
kontakt@dnradcaprawny.pl lub dominik.nowak@oirpwarszawa.pl
telefon: 500861130
Z poważaniem,  Dominik Nowak radca prawny