Formularz kontaktowy- porada

Szanowni Państwo, w dobie nowych technologii moja  Kancelaria „Prawo i Nieruchomości”  proponuje nowoczesne formy kontaktu niezależnie od miejsca z którego Państwo piszą. Porada prawna prawnika online będzie rzetelna i szybka. Także w takich lokalizacjach jak Warszawa, Gdańsk, Kraków czy Wrocław.

Poniżej formularz kontaktowy – odpowiemy niezwłocznie!

  Po wcześniejszym ustaleniu zakresu porady realizuję także porady telefoniczne. Ceny w zależności od zakresu analizy i przesłanego materiału do sprawdzenia.
  Porada prawna online z terenu Warszawy, Lublina, Łodzi czy Siedlec jest doskonałym pomysłem dla osób które cenią sobie swój czas i oczekują szybkiej porady.
  W sprawach dotyczących prawa rodzinnego i nieruchomości w szczególności ubezwłasnowolnienia , najmu lokali, a także spraw spadkowych, rodzinnych lub nieruchomości  zapraszam do kontaktu .
  1. Aby skorzystać z porady prawnej proszę o wskazanie problemu, który należny rozstrzygnąć poprzez: kontakt@dnradcaprawny.pl Zazwyczaj opis problemu wystarczy, aby rozstrzygnąć sprawę.
  2. Zazwyczaj do 2 godzin skontaktuję się z państwem przedstawiając wycenę oraz ewentualne uwagi w sprawie.
  3.Następnie dokonują Państwo przelewu na wskazany numer konta a ja przystępuję do pracy. W chwili gdy wynagrodzenie zostaje zaksięgowane na moim koncie realizuję zlecenie i przekazuję Państwu opinię na zadany temat.
  4.Każda przekazana sprawa w zakresu porady online jest traktowana jak każda inna w której Klienci zwracają się do Kancelarii. Do każdej sprawy podchodzę z dużą atencją i zaangażowaniem i możecie być Państwo pewni, że usługa będzie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami jakimi cechuje się zawód zaufania publicznego jakim jest radca prawny.

  W przypadku konieczności skorzystania z pomocy profesjonalnego prawnika zrzeszonego w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie – podaję kontakt: Dominik Nowak

  tel: +48 500861130, email: kontakt@dnradcaprawny.pl

  Zachęcam do pozostawienia wiadomości w formularzu poniżej-odpowiemy niezwłocznie.

  O Autorze.

  Dominik Nowak – prawnik, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem na rynku najmu, transakcji rynku nieruchomości , w instytucjach publicznych i podmiotach prywatnych w obszarze nieruchomości, doradztwa rodzinnego oraz gospodarczego.
  Ukończył aplikację radcowską i zdał państwowy egzamin zawodowy. Jest radcą prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych, która należy do Rady Adwokatur i Stowarzyszeń Prawniczych Europy (CCBE), Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników (IBA). 

  Ukończył z wynikiem bardzo dobrym podyplomowe studia w zakresie zamówień publicznych, a także Szkołę Prawa Amerykańskiego. Na co dzień doradza dużym podmiotom gospodarczym, odpowiadając za skomplikowane transakcje, a także osobom fizycznym w języku polskim i angielskim.

  Zapraszamy na naszego bloga na IG.